Zwroty i reklamacje

                           Obniżyliśmy ceny -20%

                         na wybrane modele

"Z nami zakupy się udają" tym hasłem można podsumować wieloletni już okres działalności co przekłada się na rzesze stałych klientów.

Na zakupione w naszym sklepie obuwie dajemy okres 14 dni na zwrócenie towaru.

Bez konieczności podawania przyczyny zwrotu!!!

Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania, musi być zapakowany w oryginalne opakowanie i powinien być dołączony paragon zakupu. Dla waszej wygody na głównej stronie w dolnej części naszego sklepu umieściliśmy elektroniczny formularz zwrotu/reklamacji.

Bez konieczności drukowania formularzy można nam wysłać informację o zwrocie bądź reklamacji, wystarczy skorzystać z formularza online: https://www.lisbut.pl/zwroty . W przypadku zwrotu towaru, koszty wysyłki poniesione przez kupującego w celu wysłania zakupionego towaru zostaną zwrócone w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych od daty dostarczenia przesyłki. Odesłanie towaru odbywa się na koszt kupującego.

Nie przyjmujemy paczek za pobreniam!!! Zwrot pieniążków dokonywany jest przelewem na wskazane konto.

Zakupione obuwie w naszym sklepie podlega 24 miesięcznej gwarancaji.

Gwarancją objęte są wady konstrukcyjne, materiałowe oraz technologiczne, które podczas użytkowania zostały ujawnione. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia mechaniczne, naturalne zużycie, ozdoby, zamki oraz niewłaściwe użytkowanie. Obuwie wysyłane w ramach reklamacji powinno być czyste.

Dokładamy wszelkich starań aby reklamowany towar po usunięciu wady szybko znalazł się u klienta. Jeśli usunięcie wady jest niemożliwe wymienimy reklamowany towar lub zwrócimy pieniążki przelewem na konto.

Reklamacja będzie rozpatrzona w ciągu maksymalnie 14 dni od dostarczenia. Naszym celem jest aby informacja do klienta trafiła jak najszybciej co z towarem się dzieje. Uczulamy również producentów aby naprawa trwała szybko i dokładnie została usunięta wada.

Możecie również skorzystać z możliwości wybrania z naszej oferty produkty o równowartości wypłacanej za reklamację, jesli naprawa bądź wymiana jest niemożliwa. Jest wiele możliwości aby wspólnie osiągnąć pełną satysfakcję. :)

Przesyłki zwrotu/reklamacji prosimy wysyłać na adres:

FHU Lisbut Bogusław Lis

ul. Jagiełły 56/1

42-200 Częstochowa

tel: 606 275 374